شرکت صنایع پلاستیک پارس اولین تولید کننده لوله های پلی اتیلن در استان تهران واقع در کیلومتر 20 آزادراه تهران ساوه - خروجی جاده شهریار - می باشد. این شرکت مجهز به آخرین تکنولوژی خطوط تولید لوله های پلی اتیلن ساخت شرکت کراس مافای آلمان با توان فوق العاده بالا و ظرفیت بیش از بیست هزار تن در سال از سایز 6 الی 630 میلیمتر لوله های پلی اتیلن طبق استاندارد دین 8074 آلمان می باشد. تمام تلاش کارکنان شرکت معطوف به تولید منطبق با استاندارد ملی - ایمنی و بهداشت شغلی مطابق به قوانین کار و ظوابط زیست محیطی و کلیه قوانین مرتبط با جنبه های زیست محیطی می باشد و مدیریت شرکت صنایع پلاستیک پارس جهت تثبیت این روند و کسب موفقیت در بازارهای داخلی و خارجی به گونه ای قانونمند ، مستمر و خطاناپذیر سیستم یکپارچه مدیریت کیفیت ، زیست محیطی ، ایمنی بهداشت شغلی را بر اساس الگوی ISO9001-2008 و ISO14001-2004 و OSAS18001-2007 و  ISO/TS29001-2007 طراحی و پیاده سازی نموده است و اهداف زیر را سرلوحه فعالیت شرکت قرار داده است :
1-    بالایردن روز افزون سطح کیفیت محصولات
2-    بررسی سطح رضایتمندی مشتریان ، تلاش روز افزون در جهت ارتقای آن
3-    اسقرار نظام آموزش جهت ارتقای مهارت ها و تعمیق ارزش های انسانی و فرهنگی در نهاد یکایک کارکنان به گونه ای که هر عضوی از اعضای آن در راه بهبود کیفیت ، حفظ محیط زیست ، ایمنی و بهداشت ، سلامتی و پویایی سازمان ف مدیر خود باشد.
4-    پیشگیری از آلودگی های زیست محیطی ، مخاطرات ایمنی و بهداشت شغلی ناشی از فعالیت ها و بهبود مستمر آن ها
5-    ایجاد تنوع در محصولات
6-    بالا بردن سطح اتوماسیون تولید و به کارگیری گزینه های فن آوری نوین
7-    افزایش ضریب ایمن کار
مدیریت شرکت پایبندی خود را به اهداف فوق اعلام نموده و در دوره های معین این خط مشی و اهداف را مورد توجه قرار می دهد.

 

 شـرکـتـ صنـایـع پـلاستـیک پـارس

اولین تولید کننده لوله های پلی اتیلن در استان تهران واقع در کیلومتر 20 آزادراه تهران ساوه - خروجی جاده شهریار - می باشد. این شرکت مجهز به آخرین تکنولوژی خطوط تولید لوله های پلی اتیلن ساخت شرکت کراس مافای آلمان با توان فوق العاده بالا و ظرفیت بیش از بیست هزار تن در سال از سایز 6 الی 630 میلیمتر لوله های پلی اتیلن طبق استاندارد دین 8074 آلمان می باشد.

 

ما اینجا هستیم:

  میدان هفت تیر ، ابتدای خیابان کریمخان زند، نبش کوچه عارف ادیب، ساختمان ۴۶، طبقه ۹ - واحد۱۷ - کد پستی  ۱۵۸۴۸۹۳۱۴۸

 ۸۸۷۵۳۵۳۵-۸۸۷۵۸۸۳۳-۸۸۱۷۰۸۹۳-۸۸۱۷۰۸۹۴-۸۸۳۰۳۵۰۷- ۸۸۳۰۳۵۹۷- ۸۸۸۳۳۸۹۳-۸۸۳۲۶۷۹۹- ۸۸۸۲۱۴۹۱-۸۸۸۲۶۰۷۲

۸۸۸۴۴۱۱۰

 pars_plastic_ind@yahoo.com

 

تمامی حقوق اين سايت محفوظ و متعلق به parsplasticind می باشد. Copyright © 2019 Orange Diamond.ir

 

طراحی سایت توسط هلدینگ دیاکو